Zažili sme

 Rozbitá lampa

Kristián priniesol do školy loptu a schoval ju do skrine. Lopta bola veľmi smutná, lebo sa chcela hrať s deťmi. Ľubovi to bolo ľúto, tak ju Kristián vybral. Lopta sa potešila a veselo skákala medzi deťmi. V triede bolo veselo, lopta skákala o stošesť. Ale, čo sa nestalo? Jakubova noha vykopla loptu do výšky a lampa sa rozbila na márne kúsky. Bolo po radosti. Loptu sme zase schovali, ale škodu treba nahradiť. Tak sa futbalisti zložili po 1€. Teraz lopta oddychuje v zborovni.

Zaznamenali žiaci III.A - Svište

 

V lese

V lese je krásne, ani sme to nevedeli. Dobre sa tam dýcha a je tam veľa zaujímavostí. Dá sa tam postaviť bunker a keď ste ticho, uvidíte aj skokana hnedého. Môžete nájsť aj malinkú myštičku, ako Peťo. Určite nebudete chcieť ísť domov ako my.

 

 

KONCERT DETÍ UMELECKEJ ŠKOLY

Deti z umeleckej školy nám v našej telcvični predviedli, čo sa behom roka naučili. Boli tu speváci, tanečníci, hodobníci. Nás najviac potešilo, že sme videli našich spolužiakov,Katku Žofčinovú a Filipka Kotoča, ako vedia tancovať.

 

Jarná vychádzka k rybníku

Konečne prišla jar, ktorej sme sa dlho nevedeli dočkať. Nemohli sme obsedieť v laviciach. Príroda nás lákala slnečnými lúčmi. V piatok sme sa rozhodli, že pôjdeme na prechádzku na rybník a pohľadáme jarné kvety. Zistíme, ktoré už kvitnú. Cestou sme si veselo vyspevovali. Bol to krásny deň.